Prosinec 2012

Nový rok

27. prosince 2012 v 17:30 | Šárka |  My tři a nic víc
Ahoj! Tady Šárka. Zanedlouho bude nový rok! Těšíte se? Já velmi. A protože bude nový rok máme pro vás otázku.
Koho máte nejradši znás tří.
  1. Shakiru
  2. Šárku Smějící se
  3. Buneary
Ta co bude mít nejvíc přízněnců vám napší něco víc o sobě např. víšku a tak dál. A dávam na náš blog nějaké video od anime a musí být vtipné a podobné realnému životu. Tak kdo to bude?

Štědrý den

26. prosince 2012 v 11:41 | Šárka |  Info.
Ahoj! Tady Šárka. Jak ste si užily vánoce? A líbil se vám dárek ode mě na a Shakiry a Buneary? Já jsem si vánoce užila skvěle. Jak jsem slavila vánoce tak to se dozvíte na naomi-kouzlo.blog.cz budu tam psát o mích vánocích. Jinak Shakira vánoce oslavila zase se svímy kamarádky. Buneary ze svím týmem jelikož nemá rodiče a to samí platí pro Shakiru. Jinak za čtyři dny mám narozky. Dárek nedostanu jenom já ale i vy! Těšíte se? Já velmi. Tak ahoj!

Vánoce

24. prosince 2012 v 12:02 | Šárka |  Deník
Ahoj! Tady Šárka. Jistě kdo zná Naomi ví kdo jsem! Dneska jsou vánoce ja jistě víte. Ráda bych vám dala vánoční dárek. A to je za:
a) Vánoční koleda ve stylu anime
b) Funny Moments: Naruto Shippuuden
c) Ten nejlepší speciál z Naruta
Tak si to užijte!

 

Veselé vánoce a nový rok!

Konec světa nepřišel

22. prosince 2012 v 10:05 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já s zase já Shakira! Konec světa nepřišel. Pořád existujeme! Pro některé je to beza ale pro ty co chtěly konec světa mají smůlu. A já jsem velmi ráda že nepřišel ale zase mě postihlo jiná smůla. Nechnguje mi jeden program na kompu! To není fér! Ale věřím že mi stím určitě kamarádka pomůže. No dnes nevím co mám napsat. Jenom že dneska spím u kamarádky. Už se těším. No nic... Tak ahoj! A omlouvám se že jsem sem nedala videa.

Prázdniny

21. prosince 2012 v 12:21 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira! Konečně! Prázdniny! Jsem tak ráda. Nikdy bych si nemyslela že budu mít takovou radost. Konečně budu mít čas a nšechno dokonce na spaní. Jupí! Dnes si večer pustíme z kamarádkou nějaký film z Bleach. I když jsem všechny viděla. Ale než začneme mám pro ni super horor. Ale jsem docela ráda že už jsou prázdniny. Aspoň už nebou moji studenti spát ve škole.
A protože jsou skoro vánoce tak tady máte vánoční koledu. Smějící se
Tak ahoj!

Konečně ale ze spaním

20. prosince 2012 v 15:51 | Shakira |  Příběh
Ahoj! Já a zase já Shakira! Dnes jsem se konečně vrátila domů. Ale ze spaním. Protože ty káče co jsem byla s ní na pokoji se zdál takový sen že řvala ze spaní. To si myslí jako co? Že když bude řvát ze spaní že se vyspím. A hlavně když jsem ji to ráno říkala tak mi řekla že už to ví. Ale že by ji napadlo mi říct to to teda ne. Kdyby mi to řekla tak bych si koupila špunty do uší. Teď jsem tak unavená že už spím skoro na klávesnici. Mám štěstí že jsem neusnula v tramvaji. No nic tak já musím. Ahoj! S vyplazeným jazykem

Bezva

19. prosince 2012 v 15:22 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira.Dneska vůbec nebudu spád doma. Holky mě pozvaly na kurs taneční. Doufám že se tam naučím nové pohyby. Docela by se hodily. Jinak ta čarodějnice... k ní se radši nepřibližuji. Momentálně si instaluji Paint tool sai. Je to složitý program aspoň pro mě. Ale já vím že to zvládnu. Jsem přece víla. A mám dost silnou moc že i přelstím počítač. Ten progaram vypadá takhle. Na RPC se hodí. Ahoj!

Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?

18. prosince 2012 v 19:05 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira! Chci vám říct to co se mi přihodilo zrovna včera. Šla jsem po ulici a zastavila mě stará paní. Hned poznala že jsem víla co málo kdo pozná. Poznají to jenom kouzelné bytosti. Tato stará žena byla čarodějnice. Znala jsem ji proto že má krámek nedaleko od mého domova. Ptala jsem se ji co podřebuje ale ona se jenom usmála a řekla ať jdu sní. Došli jsme do jejího krámku. Řekla mi ať se posadím. Pak se posadila i ona a chytila mě pevně za ruku. Pak řekla: "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?" Když jsem to udělala hned jsem viděla svého největšího nepřítele. Pověděla jsem ji to. Dále jsem viděla své tři kluky. Bylo mi to trapné ji říkat. Protože jeden snich byl můj snoubenec, druhý můj kluk a třetího se snažím zbalit. A pak jsem viděla kluka který se snaží zbalit mě. Ale moc se mu to nedaří. Pověděla jsem ji to. Ona řekla že je to zajimavé. A náhle zmizela. Tohle asi holkám vyprávět nebudu. Rozpačitý

Ahoj

17. prosince 2012 v 16:05 | Shakira |  Deník
Ahoj. Já jsem Shakira. Tento týden na tenhle blog budu psát. Rubrika jak vidítě je deník. Tak naco čekáme! Podíváme se do něho.
17.12.2012 (možná konec světa) 15:59
Milý deníčku. Dnes to bylo opravdu něco. Musela jsem trénovat jako na nějakém stadionem a to myslím do slova ale tyhle holky opravdu trénují.
To musí být ale dřina. Škoda že takhle taky netančím ale přiznám že tyhle holky to umí rozbalit. No nic zachvíly tu bude moje Sensei. Jak vidí že kuju nějaké pykle tak letím. Pomoc! Hlavně že má zpoždění. A už ji vidím. Tak ahoj! Usmívající se

My tři

16. prosince 2012 v 12:14 | My tři |  Info.

Šárka Shakira Kida Kidadamashi Antlantída Baníry Akena

Mám šileně dlouhé jméno. Ale říkejte mi Shakiro. Je mi dvacet. Jsem víla a cestuji světy. Mám několik kamarádů ale ty hlavní mám ze všech nejradši. Podle ostatních jem trdovhlavá a horká hlava Křičící. Miluju Špagety. Můj nejoblíbenější sport je Beybladeing. Můj nejoblíbenější film je Bleach. Můj koníček je zpívání.

Šárka Lupová

Mám stejné začáteční jméno jako Shakira. Proto mě říkejte Šárko a ji Shakiro. Jsem zpěvačka. Mám pár kamarádu a kluka Zora. Je mi dvacet. Jsem taková Paparazzi. Ráda strkám nos tam kde nemám. Jsem tim slavná. Miluji Ramen. Jsem na něm závislá.Ráda hraju fotball. Můj nejoblíbenější film je Naruto Shippuuden. Můj koníček je když si hraju s bráškou.

Buneary

Mám jméno po ledovém drakovy a roztomilém ledovém králiču. Je mi patnáct. Mluvím často hatmatilkou takže mi nikdo pořádně nerozumí. Můj nejlepší kamarád je Heracross. Jsem klidná a lechce se naštvu. Jinak jsem klidná a dost protivná. Miluju Monoroka. To je moje oblíbeé jídlo. U nás v Hakari je celkem běžné a vypadá jako vánoční preničky v polívce. Můj nejoblíbenější sport je trénink. Já ví že to není sport ale já to tak beru. můj nejoblíbenější film je Naruto. Můj koníček je zase trénink.

Začíná me

14. prosince 2012 v 18:33 | My tři |  My tři a nic víc
Ahoj! Vítáme vás na našem Blogu. Rádi tě vidíme.
Já jsem Buneary a to to jsou moje další kamarádky.
Šárka a Shakira. Mě je 15. Šárce 20 a Shakiře také 20. Doufáme že se vám náš blog bude líbit. Tak...Ahoj!