My tři

16. prosince 2012 v 12:14 | My tři |  Info.

Šárka Shakira Kida Kidadamashi Antlantída Baníry Akena

Mám šileně dlouhé jméno. Ale říkejte mi Shakiro. Je mi dvacet. Jsem víla a cestuji světy. Mám několik kamarádů ale ty hlavní mám ze všech nejradši. Podle ostatních jem trdovhlavá a horká hlava Křičící. Miluju Špagety. Můj nejoblíbenější sport je Beybladeing. Můj nejoblíbenější film je Bleach. Můj koníček je zpívání.

Šárka Lupová

Mám stejné začáteční jméno jako Shakira. Proto mě říkejte Šárko a ji Shakiro. Jsem zpěvačka. Mám pár kamarádu a kluka Zora. Je mi dvacet. Jsem taková Paparazzi. Ráda strkám nos tam kde nemám. Jsem tim slavná. Miluji Ramen. Jsem na něm závislá.Ráda hraju fotball. Můj nejoblíbenější film je Naruto Shippuuden. Můj koníček je když si hraju s bráškou.

Buneary

Mám jméno po ledovém drakovy a roztomilém ledovém králiču. Je mi patnáct. Mluvím často hatmatilkou takže mi nikdo pořádně nerozumí. Můj nejlepší kamarád je Heracross. Jsem klidná a lechce se naštvu. Jinak jsem klidná a dost protivná. Miluju Monoroka. To je moje oblíbeé jídlo. U nás v Hakari je celkem běžné a vypadá jako vánoční preničky v polívce. Můj nejoblíbenější sport je trénink. Já ví že to není sport ale já to tak beru. můj nejoblíbenější film je Naruto. Můj koníček je zase trénink.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama