Březen 2013

Veselé velikonoce

30. března 2013 v 8:10 | Šárka |  Deník
Ahoj! Tady Šárka! Veselé velikonoce! Asi se divíte proč se tak těším ale má to důvod. Jsem totiž v Japonsku a tam mi vůbec nehrozí pomláska! Jsem v sedmém nebi že budu mít klid. Ale abych nebyla tak zlá tak jsem vám sehnala malé video ať nejste uražení.
Veselé velikonoce ještě jednou! Ahoj!

Vlak života

23. března 2013 v 8:46 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira! Dneska vám budu povídat o vlaku života! Aspoň co si o tom myslím. Podle mě je to něco jako labirint ale v jiném slova smyslu. Podle mě je vlak života to že na začátku života do něj nasednete a pak až bude konce našeho života tak dojedeme do cíle. A nebo to může být životní sen pokud mi rozumíte. Přiznám že i ta soutěž SuperStar je trochu jako vlak života. Aspoň pro ty co se tam přihlásily. Ale to víte sami. Tak ahoj!

Zjištění!

17. března 2013 v 14:00 | Buneary |  Deník
Ahoj! Bueary je tu! Dneska při čtení Brinsingra jsem udělala zjištění. Samozřejmně to není objev světa ale jistila jsem že v mé nové kapitole je místo zpoza je Z po za. Asi víte moji reakci. Ktomu když jsem to opravoval jsem zjistila že Šárka zase nedodělala naše nové obrázky na Admins. Asi taky víte moji reakci. Rychle jsem to zkusila opravit když v tom přišla Shakira že jsem okomentovala vlastní článek na tomhle blogu a tak se na mě naštvala. No a co tak jsem okomentovala svůj vlastní článek. Ale to už je jedno takže když to zpočítám... Dneska jsem udělala 2 zjištění. Že zpoza se nepíše z po za a že Šárka je ještě větší lenoch jež jsem si myslela. Momentálně jsem v pokoji a píšu tenhle článek na tajno, aby holky nejistily kde jsem to psala. Vím že stejně zjistí kdy jsem to psala a že jsem to psala. Ale to už mi je jedno. Jinak mám provás další video které jsem objevila náhodou. Vidíte další objev!

Místo, kde chci žít

15. března 2013 v 17:28 | Buneary |  Deník
Ahoj! Buneary je tu! Tohle téma jsem si vybrala jelikož se mi hodně líbil název. Proto vám o tom něco povím. Moje místo aspoň podle mé povídky je svět Hakari. Svět kde nikdy nezapadne slunce je můj domov. Ale není hlednám svůj pravý domov a to je svět Kagami. Svět do kterého prý patřím.
Jistě víte že já a holky jsme závislačky na seriál Naruto. V jedné sérii se mi líbila tahle věta odpovídajícímu tomuhle tématu: Domov je tam, kde na tebe někdo myslí...
Podle mě je to pravdivá věta. V Hakari jsem se nikdy necítila doma. Možná v Kagami na mě někdo myslí. Vím že na mě myslí v Tekei ale jako nějakou holku ze světa který byl rozbit. Ale přesto na mě myslely. A já věřím že je to pravdivá věta. Ale teď trochu mimo náše téma. Mám tu pro vás jeden obrázek který se mi velice líbil.
Tak Ahoj!

Moje povídky

13. března 2013 v 16:12 | Buneary
Ahoj! Buneary je tu! Omlouvám se že jsem dlouho nepsala na blog ale měla jsem důvod. Se Šárkou a Shakirou jsme oběvyli chyby v mích povídkách tak holky se rozhodly že to budeme opravovat. Problém byl že nám to vždy trvalo dlouho a pořád to ještě nenáme a chybí nám ještě čtyry kapitoly na opravení. Ale nebojte! 14. Kapitola určitě v Sobotu víjde. To to se neporuší. Jinak pro ty co to nečtou mám malou upoutávku:
Malá dívka jménem Buneary se narodila ve světě kde nikomu není podobná. Svět se jmenuje Hakari který je ve válce se světem Kurai. Mezi dvěma světy je svět Tekei. Později se zjišťuje že je to zaostalá civilizace. Buneary není jiná jenom vzhledem ale i Kaibutsu což je monstrům uvnítř bojovníka. Buneary vlástní običejnou lišku jménem Kasumi. Její kamarádi např. vlastní fénixe nebo třeceti křídlové hroháče. Buneary je v tomhle světě považováná za montsrum. Později se vydává hledat svě do kterého skutečně patří. Po cestě potkává spoustu nových kamarádů. Ale otázka je... Najde svět který ani neexistuje?
Doufám že se vám má povídka bude líbit!

Šílená pohádka

9. března 2013 v 8:33 | Šárka |  Příběh
Ahoj tady Šárka. Tentokrát vám nebudu psát do mého deníku. Asi podle názvu poznáte oč jde. Půjde o Šílenou pohádku. Doufám že ji určitě znáte. Jestli ano tak semnou určitě souhlasíte že ten konec je nejlepší. A jestli ne tak tady ji máte.
Užijte si to!Smějící se

PS: Moc se omlouvám všem co jsem okomentovala váš blog. Mám tam špatný web. Původně to mělo jít na tenhle. Moc se omlouvám. A velmi se omlouvám Lairai která měla kvůli mě problémy. Doufám že se to už nestane.

Nekonečno

2. března 2013 v 9:17 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira! Omlouvám se že jsem vám nepsala minulý týden. Ale není vám budu vyprávět o mém nedokončené písničce. Bylo ráno a holky už byly všechny pryč. Tehdy jsem se neznala s Mizuki. Psala jsem písničku. Pořád jsem něco škrkala a nemohla to dokončit. Pak nastal problém v jedné dimenzi. Musela jsem jít jim na pomoc. Když jsem se vrátila celý dům byl zničen. A tak jsem tu písničku nikdy nedokončila. Později jsem zjistila že ten dům rozbila jiná dimenze. A ponaučení? Vždy všechno radši dokončete.