Duben 2013

Zdarec za ten týden

26. dubna 2013 v 16:33 | Šárka |  Info.
Ahoj! Tady Šárka. Omlouvám se že jsem tak dlouho nepsala na blog. Ale nebyl čas. Neměla jsem čas vůbec nenic. Pořád šlo jenom o školu a o nic jiného. Jinak... Co jsem ale stihla za ten týden? No... opravit deset písemek... pokračovat v nahrávání písničky... no a další nepodstatné věci. Jo a mám pro ty co hrajou The Sims3 a nevědí o tom tak tu pro vás mám skvělou novinku. Už vyšela vysoká škola. No a pro ty z vás co chtějí nějaké video ode mě tak mám pro vás. Navážu ale na Ty trubko z Očka co dneska vyšlo. Taky to bude o zvířatech. Prosím jenom se mrkněte.
A nebo...
A to je odemě vše! Ahoj!

Ps:
Ahoj! Buneary je tu! Mám zprávu pro ty co čtou moje povídky na mém webu. Minulí ani tento týden tam nebudou další díly. Dávám si na chvíli voraz. Jsem totiž strašně zaneprázdněná. Takže ne tento ale až další týden tam budou pokračování. Děkuji za pochopení ahoj!

Nedočkavost

13. dubna 2013 v 11:43 | Shakira |  Deník
Ahoj! Já a zase já Shakira! Není mám pro vás článek k tématu týdne jménem nedočkavost. A zase je to můj deník takže životopis. Včera měla kamarádka narozeniny. Problém byl že ona už měla vymyšlený program ale my jsem chtěli už dávat jí dárky ale ona je chtěla až na konci programu. Takže celou oslavu jsme ji s tím prudily až nám řekla že to chce až nakonci jejího programu. V tu se jedna holka urazila a začala ji urážet protože chtěla ji jenom dát dárek a hned zmizet a ne trávit tam celý den. A tak tam vypukla hádka. Já jsem někde se děla vorhu a jako vždy tu hádku pozorovala. Trvalo to tak dlouho že se ta oslavenkyně tak naštvala až nás všechny vyhnala ven a už ani dárky nechtěla. No... a od té doby se ji nemohu dovolat. Aspoň vidíte co může způsobit nedočkavost.

April!

6. dubna 2013 v 9:08 | Buneary |  Deník
Ahoj! Buneary je tu! Nechci vám kazit náladu ale já moc věcí o Aprilu nevím. Totiž v Hakari se neslavý. Vlastně v žádné naši zemi. No a tak jsem vám zkoušela něco o něm zjistit. No na jedné stránce mám totiž koníčka. No a když jsem na toho koně klikla abych ho nakrmila tak mi tam napsalo že mi kůň zdrhl. Víte jak jsem se lekla že příjdu o svého nejlepšího koně! Až pak mi oznámili že to byl jenom April... Přiznám takové legrace nesnáším. Ahoj!