Květen 2013

Malá změna

21. května 2013 v 18:02 | My tři |  Info.
Ahojky! Máme pro vás trovhu smutnou novinu. Nějakou dobu nebudeme psát na blog protože to tu musíme úplně změnit a tak se připravujeme na tu změnu. Šárka má momentálně hodně práce se školou a ještě musí tady dělat obrázky na blog plus musí doskládat písničku. Nakonec jsme se rozhodli že povídka kaibutsu bude i zde. Dále platí nabítka že budete moci vybrat náš pozdrav a také kterou s nás máte nejradši. Buneary zatím bude pracovat na povídce a zase se omlouvá za z poždění. Shakira mezitím bude pracovat na vylepšení blogu. Děkujeme za vaši trpělivost.

Info. Našeho blogu

12. května 2013 v 13:15 | Shakira |  My tři a nic víc
Ahoj! Já a zase já Shakira. Omlouvám se že jsem celý týden nic nenapsala. Důvod byl že já a moje kamarádky jsou nemocné. Nějak se to rozšířílo. Já donekonečna kašlu, Šárka donekonečna smrká a Buneary donekonečna pšiká a stoho už má i horečku. Dále půjdeme k jiné věci. Naše stránka se bude upravovat takže tím myslím úplně překopaná. Takže mám pro vás novou soutěž a ještě provás mám malou věc. Soutěž zase zpočívá v tom koho na našem blogu máte nejraději a vítěz vám sem dá pár videi a jeden film který si budete přát mít na našem blogu a ještě k němu malý článek ale co ten článek bude obsahovat je tajemství. Takže:
1. Shakira
2. Šárka
3. Buneary
Vášeho oblíbence napište do komentáře. Dále máme další věc a to menší rozhodnutí. Bude to zpočívat v tomhle: Naše články vždy mají nějaký začátek např. Ahoj! Já a zase já Shakira, nebo Ahoj! Buneary je tu!
Není vy můžete rozhodnout jaký začátek bude váš oblíbenec používat. Dejte to k vašemu komentáři svaším oblíbencem.
Dále je tu pořád nabítka že povítku Kaibutsu zprovozníme i zde. Co na to říkáte?
No tak a to je vše! Takže komentujte ať víme vítěze!

Mám pro vás malou novinu

3. května 2013 v 20:53 | Buneary |  Info.
Ahoj! Buneary je tu! Apsolutně nechápu tohle téma týdne tak ho zkusím popsat svímy slovy. Nevím kdo totiž chápe "...?". Jako docela zajímavý výběr tématu týdne. Ale není k věci! Ti co rádi čtou mé povídku tak je není mohou číst na tomhle blogu. Pokud s tím souhlasíte napište mi to do komentářu a pokud ne tak mi to tam taky napište. A jinak pro ty co čtou moji povídku... velice se vám omlouvám že se museli čekat dva týdny než výjde další ale není už výjde a s malým překvapením. Dále vám chci oznámit na požádání Shakiry že její stránka se ruší a ona už bude pracovat jen a pouze na tomhle blogu. Dále mne Šárka poprosila abych vám řekla fanouškům Naomi že písnička Right Wing už je skoro hotová.
A teď zpátky k moji povídce... Není pro ty co to nečtou ale chtějí tu povítku na tomhle blogu tak mám pro vás malou ukázku.
"Malá dívka jménem Buneary se narodila ve světě kde nikomu není podobná. Svět se jmenuje Hakari který je ve válce se světem Kurai. Mezi dvěma světy je svět Tekei. Později se zjišťuje že je to zaostalá civilizace. Buneary není jiná jenom vzhledem ale i Kaibutsu což je monstrům uvnítř bojovníka. Buneary vlástní običejnou lišku jménem Kasumi. Její kamarádi např. vlastní fénixe nebo třeceti křídlové hroháče. Buneary je v tomhle světě považováná za montsrum. Později se vydává hledat svě do kterého skutečně patří. Po cestě potkává spoustu nových kamarádů. Ale otázka je... Najde svět který ani neexistuje?"
Pokud se vám to líbí dejte mi vědět v komentářu co je pod tímhle článkem (jenom pro ty co to nevědí). Já vím mám takový nudný dneska článek... Sayonara!