Mám pro vás malou novinu

3. května 2013 v 20:53 | Buneary |  Info.
Ahoj! Buneary je tu! Apsolutně nechápu tohle téma týdne tak ho zkusím popsat svímy slovy. Nevím kdo totiž chápe "...?". Jako docela zajímavý výběr tématu týdne. Ale není k věci! Ti co rádi čtou mé povídku tak je není mohou číst na tomhle blogu. Pokud s tím souhlasíte napište mi to do komentářu a pokud ne tak mi to tam taky napište. A jinak pro ty co čtou moji povídku... velice se vám omlouvám že se museli čekat dva týdny než výjde další ale není už výjde a s malým překvapením. Dále vám chci oznámit na požádání Shakiry že její stránka se ruší a ona už bude pracovat jen a pouze na tomhle blogu. Dále mne Šárka poprosila abych vám řekla fanouškům Naomi že písnička Right Wing už je skoro hotová.
A teď zpátky k moji povídce... Není pro ty co to nečtou ale chtějí tu povítku na tomhle blogu tak mám pro vás malou ukázku.
"Malá dívka jménem Buneary se narodila ve světě kde nikomu není podobná. Svět se jmenuje Hakari který je ve válce se světem Kurai. Mezi dvěma světy je svět Tekei. Později se zjišťuje že je to zaostalá civilizace. Buneary není jiná jenom vzhledem ale i Kaibutsu což je monstrům uvnítř bojovníka. Buneary vlástní običejnou lišku jménem Kasumi. Její kamarádi např. vlastní fénixe nebo třeceti křídlové hroháče. Buneary je v tomhle světě považováná za montsrum. Později se vydává hledat svě do kterého skutečně patří. Po cestě potkává spoustu nových kamarádů. Ale otázka je... Najde svět který ani neexistuje?"
Pokud se vám to líbí dejte mi vědět v komentářu co je pod tímhle článkem (jenom pro ty co to nevědí). Já vím mám takový nudný dneska článek... Sayonara!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama