Cesta do Kagami 2

23. července 2013 v 8:39 | Buneary |  Kaibutsu
Ahoj! Konečně zkončil Šárčin týden a je na čase dát sem moji povídku! Doufám že jste se těšily... Pro ty co přišli o první kapitolu tak ji najdete v Rubriky: Kaibutsu. A teď dost kecání... Začíná příběh! A ještě něco... Děkuji Šárce za ty obrázky co mi sem kreslí...Smějící se

2. Kapitola: Kdo jsem? Co jsem?
Je ráno a já jsem zase v posteli a spím. V tom přišel Heracross. " Buneary! Vstávej!" Málem jsem ho přerazila. Vždy mě zajímá, kdy mě už přestane budit jako nějaký budík. " Jo už vstávám." Hrůza! Později když jsme šli do školy tak Heracross povídá. " Mistr Luxio Shi Sensei bude zuřit jenom proto, že si zase zaspala. Ty se vážně nechceš stát ochráncem země." Docela mě zarazilo to, co řekl tak jsem mu zkusila odpovědět. "Ale chci. Jenom…no…jak to mám říct…"

"Tak už se vymáčkni!" Jeho poznámka mě vyděsila, protože jsem to nečekala. "Já chci jenom zjistit, co jsem a…"

"A co?" Z jeho otázek je mi opravdu špatně, protože na tuhle otázku jsem neznala odpověď. Pak jsem jenom ze sebe vydala: "Ale nic." Hned jsem si myslela, že jsem se ho zbavila jenomže… " Proč vždycky když se tě na to zeptám tak začneš koktat?" A teď jsem si myslela, že chytnu infarkt. "Já…já nevím." Po nějaké době jsme konečně dorazily do školy. Naše škola se jmenuje Konohama. Oddychla jsem si, když jsme zjistily, že nejdeme pozdě. Ale Mistr Luxio Shi Sensei se nějak nezvykle opozdil. " Heracrossi nevíš kde je Mistr Luxio Shi Sensei?"
"Ne bohužel ne Buneary." Začala jsem být docela nervózní. Během mé nervozity přišla ke mně holka, kterou doopravdy nenávidím. Jmenuje se Lopunny. Její jméno je podle nejkrásnějšího ledový a dospělého králíka. Moje jméno je spíš po mláděti. Ach jo… " Co chceš Lopunny?" Tahle otázka ji zarazila na místě, ale hned odpověděla. " A hele koho tu máme. Paní zrůdu. Dívka, která ani nemá pořádné Kaibutsu. Neříkej, že chceš být Senshi." Moje odpověď byla velmi zajímavá. " A hele koho tu máme. Holku, která neumí ani pozdravit." Lopunny se na mě podívala zlým pohledem, pak se zmohla i na odpověď. " Abys věděla, ty nemáš žádnou šanci se stát Senshi. Za prvé jsi jediná na tomhle světě, která má jenom zvíře a ne Kaibutsu. Za druhé tvé známky jsou podprůměrné. A za třetí jsi nemožné nemehlo." Přiznám, že měla pravdu ale i přesto jsem doufala, že se stanu Senshi. V tu chvíli přišel Mistr Luxio Shi Sensei. "Děti. Dnes jsou zkoušky, které z vás udělají Senshi. Bude se zkoušet z vyvolávání síly svého Kaibutsu. Kdo propadne, bude muset dělat celou školu od, znova." Jeho věta mě ještě víc znervóznila. Po dlouhé době jsem byla na řadě já. Když jsem přišla do třídy, kde se zkoušky prováděli, Sensei na mě zavolal a pak řekl:" Takže předveď nám svou nejlepší techniku. Vyvolávací síla Kaibutsu lišky Kasumi!" Po jeho slovech začala má zkouška. Dala jsem ruce k sobě, jako když tleskáte a chvíly jsem se soustředila. Po dlouhé chvíly se mi to povedlo. Z radostí jsem vykřikla:" Povedlo se!" Při mé radosti ke mně přistoupil Mistr Luxio Shi Sensei. Podíval se na mě a řekl jenom: " Prospěla jsi Buneary. Ode dneška si Senshi!" Nikdy jsem nebyla tak na sebe hrdá. Luxio mi řekl, abych šla do třídy. No a tak jsem to udělala. Ve třídě nám oznámil, že se budeme rozdělovat do týmu. V každém týmu budou čtyři Senshi a jeden Shi Sensei. Potom prones: " Prvním týmu bude Buneary, Lopunny, Metapod a Noctowl. Váš Shi Sensei je Mistr Typhlosion Shi Sensei." Moje reagování: " Co! Luxio Shi Sensei proč musím být stou holkou která myslí jenom na sebe. Nebo s těma hlupáka ma co nic nedělají." Chvíli jsem se ještě dohadovala se Senseiem ale stejně jsem zůstala ve svém novém týmu. A odedneška to byl můj nejhorší den v životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 25. července 2013 v 11:50 | Reagovat

Super časť a super poviedka :3 idem prečítať prvú časť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama