Cesta do Kagami 4

27. července 2013 v 8:21 | Buneary

Ahoj! Buneary je tu! Mám pro vás další díl mé povídky tak si ji prosím užijte. A dále mám pro vás speciální obrázek k moji povídce a zde ho máte.
A není moje nová kapitola na tomhle blogu začíná!!!

4. kapitola: Kagami a Haki


Konečně jsme se dostaly o trošku dál od země Kurai. Při cestě jsem se celou dobu dívala na Šlechtice, jelikož mi přišel docela podezřelý. Proč chce jít do země Hakari když je ze země Kurai, a země Kurai přece nenávidí Hakari. Proto mi přišel velmi podezřelý. Ale bála jsem se zeptat, proč chce navštívit Hakari, a v tom se ho zeptal Mistr Typhlosion Shi Sensei přesně na to co jsem chtěla. " Pane Šlechtici. Chci se vás na něco zeptat. Proč chcete navštívit Hakari svět když Kurai náš svět nenávidí?" Šlechtic se odmlčel a pak řekl: " Kvůli své neteři."

"A proč?" Vyptával se sensei netrpělivě a my netrpělivě poslouchaly. " Má neteř Haki nenávidí Hakari, protože jeden Shi ji zabil rodiče, ale já mám rád zemi Hakari i když jsem ze země Kurai. Víte, já věřím, že v zemi Hakari je svět Kagami." Nepochopila jsem co je to Kagami a jestli vůbec existuje, proto jsem se zeptala Senseie. " Sensei… Co je to Kagami?" Sensei odpověděl: " To je svět za zrcadlem. Je to nejkrásnější svět ve vesmíru dokonce krásnější než Tekei. Je nádherný, ale před patnácti lety zmizel svět i zrcadlo, ve kterém byl. Ale to je jenom legenda." Je ho pověst mě přiměla k zamyšlení. Byly tam i lidé co vlastnily podobné Kaibutsu jako já? Celou cestu jsem o tom přemýšlela a na spoustu věcí jsem se ptala Šlechtice. Ten mi nakonec řekl že, jsem šikovná holka že, se tak ptám a že, ať mu neříkám Šlechtici ale Sen (poustevník). Dost jsem se s ním seznámila a bavily mě jeho příběhy. Mezitím Noctowl se učil a studoval zvířata a Metapod četl knížku: Já jsem pán přírody… Lopunny jako vždy pracovala na svém účesu a Sensei při cestě zkoumal mapu, jestli jdeme správně.

Sen byl úžasný. Konečně po dlouhé době jsem si tak s někým rozuměla. Vyprávěl mi obzvlášť o Kagami. Dozvěděla jsem se, že Kagami je země, která má zvláštní Kaibutsu. Řekl mi, že každá země kromě Kagami má jako Kaibutsu příšeru. Ale ukazuje se různě. Ve světě Hakari se projevuje, silou která jde vidět. V Kurai se projevuje, že obarvuje vlasy. V Tekei se projevuje na kouzelné a matoucí moci která se pořád zkoumá. Jeho poučování a vyprávění mě velmi bavilo, dokud se mě nezeptal na mé Kaibutsu. Do té doby jsem si na Kasumi ani ne vzpomněla. "Je to obyčejná liška. Nemá žádnou vlastnost a projevuje se úplně jinak, než ostatní Kaibutsu." Po mích slovech se Sen zarazil. Pak po dlouhém mlčení se zeptal: " A jak se projevuje?" Moje odpověď zněla takhle. " Prostě mi začnou růst nehty, moje pleť chytne nevýraznou rudou barvu a mám jeden ocas. Jo! A narostou mi špičáky!" Sen zůstal stát s otevřenou pusou, ale pak řekl. " Víš Buneary to je zvláštnost Kaibutsu ze země Kagami." Potich slovech se Sensei zarazil a podíval se na mě. Netušila jsem co se děje. Proč se na mě tak všichni dívají? Vážně jsem ze země, která ani neexistuje? Co se děje? " To je přece nemožné. Kagami je svět, který ani neexistuje. Jsem rostě ojedinělá." Odpověděla jsem a doufala, že si ze mě dělají legraci. V tom Sensei promluvil. " Víš… Buneary já vím, že ty na Kagami nevěříš ale jsou tu jedinci kteří na ní věří např. já a Sen." O co jim jde? Kagami je země za zrcadlem a to přece není možné! Ale pokud na ní věří, tak já prostě nebudu věřit! Jsme ze země Hakari! Ze světa kde nikdy není noc. Bojuju se zemí Kurai kde nikdy nesvítí slunce. Tohle jsem si říkala pořád v hlavě abych nezačala myslet na Kagami. Nakonec Lopunny konečně promluvila. " Pane Šlechtici! Jak se jmenuje ta vaše neteř?" Její otázka, jako vždy, všechny vyděsila kromě Sena. Sen se usmál a řekl: " Haki…" Jeho odpověď mě vyděsila jako ta otázka, a ostatní taky. Haki totiž znamená zničení! Je jeho neteř vážně tak krutá jako její jméno? " Sen? Je Haki…ehm… taky tak nebezpečná jako její jméno?" Moje otázka mě tížila, ale bylo to pro mě blbé se zeptat. Jenomže on musel na ni odpověď. " Jenom z části. Je zlá a protivná a co chvíly trénuje s mečem. Nenávidí Hakari jak jsem říkal proto je tak krutá. Ale někdy uvnitř je to milá holka to mi věř." Ze začátku mě děsil a děsila mě představa o jejím tréninku. Představovala jsem si, že je nebezpečná zmije, která ničí své okolí a všichni se ji bojí. Brr… Bojím, bojím.

Za velmi dlouhou dobu jsme dorazily k řece, Aligátor. Své jméno dostala proto, že vněm podle pověsti žili krokodýli. Fuj! Nechtěla bych to zažít.

Po nějaké době jsem si vzpomněla na Kagami. Vážně jsem ze světa, který neexistuje? Začala jsem se toho obávat, ale pak jsem si stejně řekla, že je to nesmysl. Hned po tom co jsem si to řekla, na nás zaútočili banditi. Sensei volal, abychom chránily Sena. Přiznám… byla to dost napínavá a zajímavá chvíle. Chvíle, na kterou čekala Lopunny. Ale problém byl, že vypustila sílu svého Kaibutsu kterou nezvládla a zcela ji ta síla pohltila. Jak zničila bandity tak zaútočila na nás. Ale Sensei ji stihl, zachytil a vrazit ji omračující se ránu. Pro nás všechny to byla děsivá chvíle. Stříbrné plameny kolem ní šlehaly a její oči zářily jako hvězdy. Byl to děsivý pohled a nejvíc mě děsilo moje Kaibutsu. Taky mě to postihne? Budu takhle vypadat? Napadnu, taky své přátelé? Bála jsem se tak že se mi i kolena třepaly. Nikdy jsem nic takového necítila, ale pak se ozval hlas. " Saika… Saika!" Kdo je to! Kdo volá to zvláštní jméno? Ve své mysli jsem volala, že jsem Buneary! Nejsme žádná Saika nebo tak něco. Zachví-li, ten hlas volal. " Buneary! Buneary…Kdo je to!" Zavolala jsem netrpělivým tónem. Ale hlas utichl. Kdo to byl? Proč mě volal? Děje se snad něco? Je něco špatně? Tyhle otázky mi zaplnily mozek tak že, jsem skoro celou cestu myslela jen na tohle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama