Srpen 2013

Další nával informací

31. srpna 2013 v 9:00 | My tři |  Info.
Nazdárek! Omlouváme se ale pořád vás musíme o něčem informovat. Další bude rozdělení prací... Zase jsme si sedly a daly dohromady.
Takže takhle zatím vypadá rozdělení článků:
Shakira: Témata týdne, videoklipy, soutěže, někdy také SB, Anime mix a AMV z nějakého anime
Šárka: povídka Destruction of souls in the Other world, koment nebo pokec o postavě z nějakého Anime, akce, vtipná videa
Buneary: povídka Kaibutsu, ve volný čas pokec o cosplayich, informační záležitosti
Práce na blogu:
Shakira: vymýšlení soutěží, výherné dárky
Šárka: Dizaj, obrázky
Buneary: informovat vás o změnách
Takhle budeme postupovat... Od příštího týdne bede na blogu Buneary! Děkujeme vám za strprní.

Jeduuuu!!!

29. srpna 2013 v 8:48 | Šárka |  Deník
Ahoj! Tady Šárka! Dneska se chci bavit o postavě z Naruta která není moc v lásce ale ta druhá určitě ano! Sakuru Haruno určitě všichni znají, že? Jak vím není moc oblíbená ale vnitřní Sakura je ta nejlepší! Viz. video...Jop... Vnitřní Sakura je ta nejlepší Sakura.... Škoda že už není tolik v Shippuudenu. A jako poslední obrázek vnitřní Sakurky!!!

Novínka!!!!

27. srpna 2013 v 11:10 | Šárka |  Info.
Ahoj!!! Tady Šárka!!! Stýskalo se vám? Není mám pro vás novinku! Začala jsem totiž psát povídku takže až bude můj týden tak vám ji budu sem dávat! Jmenuje se Destruction of souls in the Other world. Je to o klukovy který se narodil v Japonsku v hlavním městě. Když mu bylo patnáct byl zabit mužem v černém plášti. Není snaží se zachránint onen svět a ochránit děti před tím vrahem. Těšíte se? Já hodně! Tak papa!!! Jo a písnička ještě na konec!

Malé změny

20. srpna 2013 v 18:23 | My tři |  Info.
Ahoj! Zdravíme vás tentokrát my tři! Není už pojede zase náš blog tak jako dřív. Jenom vás musíme rozprávat o další změně. Není už se naše praštěná Šárka nejmenuje Lupová ale Měsíční a Shakira už se nejmenuje Šárka Shakira Kida Kidadamashi Antlantída Baníry Akena ale už se jmenuje Shakira Akena Doragonmūnraito. Později plánujeme změnu blogu. No a tohle je vše. Tento týden píše Shakira tak si to užijte!

Malé zasavení blogu

5. srpna 2013 v 12:17 | Šárka |  Info.
Ahoj! Tady Šárka! Konečně můj týden na který jsem se tak strašně těšila!!! No a teď ke mě... Jelikož Shakira porušila dohodu a dala na blog hudební video tak ji to oplatím tím že zde vám dám vtipné video ale i s hudebním! Chci tiž trochu Shakiru pomučit tak jsem vybrala video z Bleach. Dál nás čeká kalba!Ok a teď ta Kalba od ViralBrothers!
Tak Nazdár!!! Jo a ještě něco! Od devátého až do dvacátého srpna se tenhle blog nachvíli zastaví. důvod je že já jedu na tábor a Buneary zase na dovču. Tak Zdarec!

Nabari No Ou + Naruto

4. srpna 2013 v 15:55 | Shakira |  Deník
Ahoj! Shakira je tu! Na Nabari No Ou se hodlám za nedlouho dívat. Tedy až se dodívám na Bleach a pak na Fairy Tail. A protože jsem milovník Naruta tak jsem sehnala boží video na hudbu z opening od Nabari No Ou na openingy s Naruta. Doufám že se vám to bude líbit tak jako mě! A pak to mám na Anime mix. Takže jestli poznáte své oblíbené anime tak mi to napište do komentu.
Doufám že se vám moje videa budou líbit... Tak Ahoj!!!

Naruto parody!!!

2. srpna 2013 v 11:15 | Shakira |  Deník
Ahoj! Shakira je tu! Já vím nepsala jsem celý týden a až teď jsem napsala. Bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem musela pracovat na malém projektu. A taky jsem vám hledala boží videa! A není je tu jedno které vám chci ukázat. Užijte si to!Právě tak všechno nejlepší těm co dneska slaví narozeniny nebo v bližší době slavili nebo budou. Sayonara!!!